Savaşın Çiçekleri (The Flowers Of War) Türkçe izle

1937’de, Nanking kenti Çin ve Japonya arasında yaşanan savaşta tam arada bombalanan ve yağmalanan nokta olarak kalmıştır. Japon İmparator Ordusu Çin’in başkentini işgal ederken, çaresiz siviller eski zamanlardan kalma bir katedralin duvarları arkasına sığınırlar. Bu katedralde karşılarına çıkan Amerikalı John Miller önce öğrencilerden ibaret bu bir grup sivili daha sonra bölgenin fahişeleri olarak tanınan en güzel kadınlarını kiliseye mecburen kabul eder. Henüz peder olma yeterliliğinde olmasa da işgal güçlerine karşı ölen pederin kılığına giren John, bir avuç kadının güvenliğini sağlamaya çalışırken, savaşın acımasızlığı din, merhamet, hoşgörü dinlemez.
Çin sinemasının öne çıkan isimlerinden Yimou Zhang’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin başrollerinde Amerikalı aktör Christian Bale ve Çinli genç oyuncu Ni Ni yer alıyor.

The Flowers Of War – Savaşın Çiçekleri filmini Türkçe Dublaj izle

Savaşın Çiçekleri altyazılı film izle, Savaşın Çiçekleri bedava film izle,Savaşın Çiçekleri film izle, Savaşın Çiçekleri filmi full izle, Savaşın Çiçekleri filmi izle, Savaşın Çiçekleri filmini izle, Savaşın Çiçekleri full film izle, Savaşın Çiçekleri full hd film izle, Savaşın Çiçekleri full hd izle, Savaşın Çiçekleri full izle, Savaşın Çiçekleri hd film izle, Savaşın Çiçekleri hd izle, Savaşın Çiçekleri izle, Savaşın Çiçekleri izle hd, Savaşın Çiçekleri türkçe dublaj, Savaşın Çiçekleri türkçe dublaj film izle, Savaşın Çiçekleri türkçe dublaj izle

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s