Ölü İkizler – Dead Ringers filmi izle

Mantle kardeşler birlikte çalışan iki jinekolog. Her ikiz kardeş gibi aynı yüze sahip olmalarına rağmen karakter anlamında küçük farklarla ayrılıyorlar.
Biri kadınlarla ilişkilerinde son derece rahat bir tavır sergilerken diğeri daha utangaç. Fakat etki ağlarına takılan kadınları paylaşma konusunda da son derece istikrarlılar. Fakat birinin aşık olmasıyla bu denge bozulmaya başlar.
Farklı bedene ve zihne sahip ama aynı ruhu paylaşan iki kardeşin sürüklediği bir Cronenberg deneyimi. Jeremy Irons’ın ikiz oyunculuğu ve jinekolojinin inceliklerini gösteren sahneleriyle kültleşen, sinema araştırmacılarının incelemekten bıkmadığı bir başyapıt.

Dead Ringers – Ölü İkizler filmini Türkçe Dublaj izle

Dead Ringers, Dead Ringers izle, Ölü İkizler altyazılı film izle, Ölü İkizler bedava film izle, Ölü İkizler film izle, Ölü İkizler filmi full izle, Ölü İkizler filmi izle, Ölü İkizler filmini izle, Ölü İkizler full film izle, Ölü İkizler full hd film izle, Ölü İkizler full hd izle, Ölü İkizler full izle, Ölü İkizler hd film izle, Ölü İkizler hd izle, Ölü İkizler izle, Ölü İkizler izle hd,Ölü İkizler türkçe dublaj, Ölü İkizler türkçe dublaj film izle, Ölü İkizler türkçe dublaj izle

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s